در گذشته رهبر سازماني يك رئيس بود. امروزه رهبران بايد شريك كاركنان خود باشند. آنها ديگر نمي توانند با تكيه بر قدرت سازماني هدايت سازمان را به تنهايي انجام دهند. (Ken Blanchard)
مرکز توسعه اطلاعات کاربردی

بلاگ مرکز توسعه اطلاعات کاربردی (AIDI Blog)


 

تقویم آموزشی

ثبت نام و حضور در رویدادها

اسپانسرشیپ

آموزش در محل

اخبار و رویدادها
مرا از برنامه های خود مطلع سازید 
چرا شرکت‌ها باید برای برگزاری دوره آموزش مدیریت سرمایه‌گذاری کنند
چرا شرکت‌ها باید برای برگزاری دوره آموزش مدیریت سرمایه‌گذاری کنند

مهارت‌ مدیریت دقیقا شبیه به رانندگی است، اگر شما به کسی که رانندگی بلد نیست ماشین بدهی و بگویی باید رانندگی کنی ممکن است بتواند این کار را انجام دهد، اما پس از اشتباهات و ضررهای زیاد به ماشین این کار را به سختی انجام دهد. مشکل بزرگی که در اکثر سازمان‌های کشور ما دیده می‌شود این است که تعداد کمی از مدیران تحصیلات مدیریتی دارند و آن‌هایی که تحصیلات مدیریتی دارند هم قادر نیستند مهارت‌های ضروری را در سازمان اجرایی کنند، لذا حضور در دوره آموزش مدیریت برای مدیران از جهات مختلف ضروری به نظر می‌رسد.

ادامه مطلب

و اکـــنون اینـــترنت صنعتی
و اکـــنون اینـــترنت صنعتی

اینترنت صنعتی با خود ماشین‌های هوشمند، تجزیه و تحلیل پیشرفته و ابتکار افراد درکار را به همراه می آورد. اینترنت صنعتی پیوند ذهن‌ها و ماشین‌ها است. و مطمئن باشید زندگی ما مثل قبل نخواهد شد. همه در حال مشاهده تغییرات ناشی از تکنولوژی در بخش‌های صنعتی هستند که نقش بزرگی در اقتصاد و زندگی‌مان، انرژی، هوانوردی، حمل و نقل و سلامت بازی می‌کند. از نظر اقتصادی این یک تغییر است با همان قدرت انقلاب صنعتی و بیش از آن اما اینترنت صنعتی چیست؟ -

ادامه مطلب

همکاران ما