تقريباً صد در صد نوآوري ها، نه از تحليل بازار، بلكه توسط افرادي كه به شدت از وضع موجود ناراضي بوده اند الهام گرفته شده است. (Tom Peters)
مرکز توسعه اطلاعات کاربردی

Martin Williamson


 

تقویم آموزشی

ثبت نام و حضور در رویدادها

اسپانسرشیپ

آموزش در محل

اخبار و رویدادها
مرا از برنامه های خود مطلع سازید 

مارتین ویلیامسون مهندس مکانیک فارغ التحصیل از دانشگاه کیپ تاون است و کار در حوزه نگهداری و تعمیرات را از صنعت معدن آغاز نموده است . از جمله تجربیات وی در این دوره حرفه ای می توان به پایش وضعیت با تمرکز بر تجزیه و تحلیل روغن و فرسایش شناسی اشاره داشت. در سال 1994، وی به پال فیلتریشن پیوسته و به کار ارائه خدمات پشتیبانی فنی از دستگاه های کنترل آلودگی در انواع صنایع پرداخت. او بعدها به شرکتEntek IRD پیوست و به کار در قسمت مدیریت محصول ابزارهای تجزیه و تحلیل روغن این شرکت پرداخت، همچنین در حوزه پشتیبانی فنی به آموزش تجزیه و تحلیل روغن به مشتریان بین المللی اقدام نموده است.


طی 10 سال گذشته وی در ارائه دوره های آموزشی مختلف شرکت داشته است و نقش مشاوره را در پروژه هایی در سطح بین المللی وبه نیابت از Noria Corp و دیگر مشتریان کلیدی مانند BP، داو کورنینگ، ماراتن اویل و شرکت کارگیل به عهده داشته است. ویلیامسون همچنین موفق به کسب تاییدیه CMRPمتخصص نگهداری و تعمیر و قابلیت اطمینان از SMRP جامعه تعمیر و نگهداری و قابلیت اطمینان حرفه ای شده و با ICML مجمع بین المللی روغن کاری ماشین آلات آمریکا نیز  به عنوان آزمون گیرنده دوره ها همکاری داشته است، و به علاوه  در گروه های کاری ISO مختلفی نیز مشغول بوده است. وی درحال حاضر مدیر عامل KEW Engineering Ltd  را به عهده دارد.

همکاران ما