FA فارسی   |   English EN

همایش فناوری اطلاعات در نگهداری و تعمیرات

سخنرانان کلیدی


علی اکبـــر برزگـــر

   علی اکبـــر برزگـــر
دبیر کنفرانس و متخصص سیستم های جامع نت

به جرات می توان گفت آقای برزگر یکی از برجسته ترین متخصصان ایرانی در حوزه نگهداشت و مدیریت دارائی است.

برزگر یکی از نخستین کسانی بود که با درک کامل مشکلات و چالش های تعمیرو نگهداری تجهیزات صنایع نرم افزارهای CMMS را ابزاری برای کنترل و مدیریت دارایی های فیزیکی به جامعه مربوطه اش پیشنهاد نمود.حضور در صنایع مختلف و مشاوره در جهت اصلاح و بهینه سازی وضعیت ناگوار بسیاری از شرکت های بزرگ در سوابق ایشان وجود دارد.

علی اکبر برزگر همچنین یکی از بهترین مدرسان تخصصی و یکی از اثرگذارترین سخنرانان همایش های حوزه نگهداشت در کشور محسوب می گردد.

وی با فعال نمودن وبلاگ خود ونشر دانش،بینش،مهارت های داخلی و خارجی خدمات ارزنده ای به این حوزه هدیه داده است.علی اکبر برزگر دبیر کنفرانس و یکی از سخنرانان کلیدی و حرفه ای کنفرانس خواهد بود.

جان واتسون

   جان واتسون
SAP PM/MM Consultant and Trainer

ازکشور انگلستان می آید. واتسون 30سال سابقه در حوزه نگهداشت دارد که 23 سال آن را صرف تجربهEAMوSAP،مدیریت مواد/نگهداشت کارخانه،سیستم های پروژه (PM/MM)و تجارب Utility،CATS (CROSS (Cross Application Timesheets)منابع انسانی،انبار کسب و کار ماژونWCM(Work Clearance Management)استقرارKPI(از طریق تعالی عملیات)نموده است.

واتسون 12 سال هم به همراه شرکت MIFمتدولوژی تعالی عملیات را که با قابلیت اطمینان فراگیر(TR) و پیاده سازی تریولوژی برای شرکت شل(SHELL) تجربه کسب کرده است.

واتسون تجارب ارزنده ای در توسعه و گسترش ماژول PMدرسیستمSAPایجاد ساختارثبت دارایی نگهداشت در شرکت های شل،ماراتون و دلفین بوکت داشته است.

همچنین وی دارای تخصص و تجربه های ارزنده ای در زمینه پایش نگهداشت بر اساس وضعیت(CBM) دارد.

وی جزء متخصصان CMMSدر صنایع بزرگ و همچنین تسلط برAPOLLOدارد.

واتسون قادراست با ایجاد هماهنگی لازم و هنر آموزشی خود برنامه ریزی مورد نیاز برای حرکت به سمتCMMSو SAPارائه نماید.

محمـــد اقبـــالی

   محمـــد اقبـــالی
متخصص CMMS و دبیر کمیته نگهداشت کنفرانس

یکی از مدیران و متخصصان فعال و کوشا در زمینه های حیاتی صنعت نفت وگاز است که با دارا بودن سابقه درخشان در حوزه نگهداشت،مدیریت دارایی،تعمیرات تاسیسات فشار،استقرار نرم افزارهای CMMS،تحلیل ریشه ای عیوب،به عنوان یکی از سخنرانان کلیدی و همچنین دبیر کمیته نگهداشت کنفرانس حضور خواهد داشت.

آقای اقبالی همچنین مسئول استقرار سیستم نت در کمیته نت شرکت انتقال گاز ایران است.همچنین عضو شاخص کمیته راهبردی نظام CMMSوزارت نفت بوده و در کمیته تدوین استاندارد جمع آوری اطلاعات و تجهیزات و استاندارد نفت برپایه ریسک شرکت ملی گاز حضور دارد.

ضمناً وی کتاب های متعددی را در زمینه های فعالیت خود تالیف و ترجمه نموده است.

 

 

رضــا رحیمــی

   رضــا رحیمــی
متخصص حوزه فناوری اطلاعات - دبیر کمیته فناوا همایش

رحیمی هم اکنون رئیس اداره خدمات و پشتیبانی فناوری اطلاعات صنعتی شرکت ایران خودرو است.

بیش از 10سال تجربه ناب در صنعت فناوری اطلاعات و سیستم های کنترل صنعتی درکارنامه دارد و به عنوان مشاور عالی در اجرای پروژه های مرتبط با این حوزه فعالیت داشته و دارد.

رحیمی،با داشتن تسلط و تخصص فنی در نگهداشت اتوماسیون و فناوری اطلاعات صنعتی یکی از برجسته ترین های این حوزه به حساب می آید.

اخیراً وی امتیاز ماهنامه اتوماسیون صنعتی را با هدف گسترش دانش و بینش برای علاقمندان دریافت نموده است.از وی مطال ارزنده ای در موضوع خاص Industry 4.0 خواهیم شنید.

کرسپــو مــارکـــز

   کرسپــو مــارکـــز
حرفه ای در eMaintenance جهان

 پروفسور آدولفو كرسپو ماركز استاد دانشکدۀ مهندسي دانشگاه سويل اسپانیا و رئیس دپارتمان مديريت صنعتي است. وی مدرك دكتراي خود را در رشتۀ مديريت صنعتي از همين دانشگاه اخذ كرده است. كارهاي تحقيقاتي وی در نشریاتی نظير مجلۀ بين‌المللي تحقيقات توليد، مجلۀ بين‌المللي اقتصاد توليد، مجلۀ اروپايي تحقيق در عمليات، مجلۀ خريد و مديريت عرضه، مجلۀ صنعتي توليد سريع، امگا، مجلۀ كيفيت در مهندسي نگهداري، سيستم‌هاي پشتيبانی از تصميم، رایانه‌ها در صنعت، مهندسي قابليت‌اطمينان و امنیت سيستم، مجلۀ بين‌المللي شبيه‌سازي و مدل‌سازي پردازش و … به چاپ رسيده است.

همچنين دكتر كرسپو نويسندۀ چهار عنوان كتاب دربارۀ نگهداري و مديريت زنجيرۀ تأمین است كه دو جلد از اين كتاب‌ها را انتشارات اسپرينگر در 2007 و 2010 منتشر کرده است. دكتر كرسپو بين سال‌هاي 1995 تا 2003 شبكۀ تحقيقات دربارۀ مديريت قابليت‌اطمينان و كميتۀ استانداردسازي نگهداري را در اسپانیا رهبري كرده است. او همچنين رهبري يك گروه تحقيقاتي در زمينۀ نگهداري و مديريت قابليت‌اطمينان را بر عهده دارد كه از 5 دانشجوي دكتري و 4 محقق تشكيل شده است. او در بسياري از پروژه‌هاي مهندسي و مشاوره براي شركت‌هاي مختلف، صنایع دفاعی اسپانيا، حوزه‌هاي علمي و آموزشي و كميسيون اروپايي IPTS مشاركت داشته است و از سال 2002 ریاست انجمن ملي توسعۀ مهندسي نگهداري در اسپانيا (INGEMAN) را عهده‌دار بوده است.

سعید مقدّسی

   سعید مقدّسی
متخصص، ایده پردازوکارآفرین در حوزه فناوری اطلاعات

مهندس سعید مقدسی فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار ، مولف ، سخنران و مدیر عامل شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه است . او بیش از 15 سال سابقه کارآفرینی در حوزه فناوری اطلاعات دارد.عمده تخصص ایشان، سیستم های ردیابی هوشمند بوده  و در همین راستا نیز ، مولف اولین کتاب اصول شناسایی از طریق فرکانسهای رادیویی می باشد.
سعید مقدسی ، عضو رسمی انستیتوی مدیران پروژه امریکا و دارای مدرک PMP از این انستیتو می باشد.

سخنرانان

دانلود بروشور    دانلود بروشور

ثبت نام    ثبت نام

جدول هزینه ها    جدول هزینه ها

به گروه نگهداری و تعمیرات کشور بپیوندید    گروه نگهداری و تعمیرات کشور

درباره مرکز توسعه اطلاعات کاربردی    درباره مرکزتوسعه اطلاعات کاربردی

شما کارمند متخصص یک شرکت معتبر دولتی یا خصوص هستید؟ یا مشاوروارائه دهنده راهکارهای حرفه ای و خدمات ارتقاء بهبود و چابکی سازمان؟ یا پژوهشگرو یا کارآفریـــن در حوزه فناوری های نویــــن ؟ و یا حتی دانشجوی ارشد یا دکترای رشته های مرتبط با همایش مانند مکانیک،صنایع،مدیریت صنعتی،الکترونیک و ... 

ادامه ...

    Copyright © 2014. All rights reserved. AIDI Group

Quick Links

AIDIology

Think Tank

Our Road Map

Our Noble Philosophy

The Executive Team

Be our Speaker

Partner

Contact Us